WSPÓŁPRACA

Jeżeli uważasz, że moja wiedza i doświadczenie mogą pomóc ci osiągnąć sukces sportowy lub po prostu zmienić dotychczasowy sposób żywienia umów się na wizytę w Gdańsku lub skorzystaj z oferty on-line. Szczegóły dotyczące współpracy znajdziesz w FAQ
Potrzebujesz wsparcia merytorycznego? Widzisz mnie w roli ambasadora swojego produktu? Chciałbyś żebym przeprowadził wykład dla sportowców? Masz inny ciekawy pomysł na współpracę? Skontaktuj się ze mną.

FAQ

Dieta

Współpracuje on-line oraz stacjonarnie w Gdańsku. Jestem także otwarty na współpracę z klubami sportowymi. Opłata za przygotowanie jadłospisu i planu suplementacji na okres 4 tygodni wynosi 350 zł

Wykłady

Regularnie prowadzę szkolenia w swojej placówce edukacyjnej, Akademii Dietetyki Sportowej. Występuję również w roli wykładowcy na konferencjach oraz imprezach sportowych.

Artykuły

Piszę artykuły o różnym stopniu wnikliwości merytorycznej :). Moje artykuły można przeczytać m.in. we Współczesnej Dietetyce, Runner’s World, Magazynie Bieganie, czy też Women’s Health.

Ambasador

Jestem ambasadorem produktów firmy Primavika oraz Zmiany Zmiany.

 

Sprawdź co u mnie